KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 3284390
nr 328 4390
Gravyr
1800-tal, Med Björkram
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 20 september 2004
100 kr
150 kr
200 kr
Gravyr
nr 328 4390
Gravyr
1800-tal, Med Björkram
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 550 kr |
måndag 20 september 2004 |